تبلیغات
بچه های داروسازی دانشگاه آزاد - پدیده
 
بچه های داروسازی دانشگاه آزاد
به امید ظهور مولی و سرورمان حضرت حجت (عج) که صد البته نزدیک است
درباره وبلاگ


... ... ...

بارالها ما را در جبهه حق علیه باطل در زمره سربازان گمنام امام زمان(عج)
قرار ده

... ... ...

چشم عاشق چون نداند قدر روز وصل را

روز و شب درحسرت دیدارباشد بهتراست

مدیر وبلاگ : علیرضا اسماعیلی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
تحلیل آمار سایت و وبلاگ

☼ ساخت کد صوتی مهدوی برای وبلاگ ☼


دیدار سهامداران با مدیرعامل پدیده و رفع ابهامات


محسن پهلوان مقدم ضمن سلام و درود به مقام معظم رهبری و مردم ایران گفت: ما همیشه از درون و ذاتمان ایرانی انقلابی و بسیجی بوده ایم و عده ای دائم در صدد آزار ما هستن .

وی افزود: ما امروز آمده ایم تا در جمع شما مردم از این بگوییم ما در عمل هم بسیجی هستیم.

محسن پهلوان در جمع بیش از 2000 نفر از سهامداران پدیده با بیان اینکه حدود 13 هزار نفر در پروژه پدیده شاندیز مشغول به کار هستند بیان کرد: کسانی که می گویند بنده از کشور خارج شده ام باید بدانند که بنده دیوانه نیستم که خدمت رسانی به مردم را رها کرده و فرار کنم. متاسفانه برخی در این مدت ما را کافر نامیدند و برخی گفتند 94 هزار میلیارد پول مردم را برد.

وی همچنین به جمع شدن برخی از بنرها و تبلیغات پدیده در سطح شهر مشهد اشاره و اظهار کرد: اینکه تبلیغات پدیده قطع شود دستور قوه قضائیه است و ما هم از این دستور تبعیت می کنیم.

مدیر عامل پدیده شاندیز با تاکید بر اینکه پدیده هیچ گونه بدهی به دولت ندارد گفت: در صورتی که بدهی وجود دارد اعلام کنند تا ما پرداخت کنیم.


وی در ادامه ضمن تقدیر از قوه قضائیه گفت: خدا را شاکریم که قوه قضائیه وارد ماجرا شد و قصد دارد مدارک قانونی مارا مورد بررسی قرار دهد که ما نیز اسناد و مدارکمان را تحویل داده ایم.

-ما برای جیب خارجی ها نقشه کشیده ایم تا وقتی وارد کشورمان می شوند مقداری از پول هایشان را در مشهد، و الباقی آن را در شمال کشور و دیگر شهر ها خرج کنند.کسانی که هر روز برای ملت ایران نقشه می کشند و ما را تحریم می کنند باید این پول ها را به صاحبان اصلی این سرمایه پس بدهند.

مدیر عامل پدیده همچنی از افتتاح پیست اسکت روی یخ مجموعه شهر رویایی خبر داد و گفت: اولین پست استاندارد اسکیت روی یخ کشور همزمان با شب میلاد حضرت محمد مصطفی(ص) افتتاح خواهد شد.نوع مطلب :
برچسب ها :

       نظرات
سه شنبه شانزدهم دی 1393
علیرضا اسماعیلی